Hayatıma ansızın giren "panik atak rahatsızlığı" bana yeni bir yol çizdi. Bazen hayatımıza giren, hayatımızı altüst eden durumlar bize ışık tutar, yeni yollar ve patikalar açar. Sonra felaket diye baktığınız duruma teşekkür edersiniz.

Sevgili Ayhan Sicimoğlu "Bir şeyin ustası olmak için önce hastası olmanız gerekir" der. Aslında bir işte ustalaşmak için onu hasta olacak derecede çok sevmelisiniz demek istiyor bence. Ben bu iki tanıma da uyuyorum. Hem gerçek anlamda hastasıydım hem de bu işi çok seviyorum.

Uzun süre bir firmada yöneticilik yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi Sosyoloji lisansı yanısıra Gaziantep Üniversitesi'nde "İnsan Psikolojisi ve İletişim" yüksek lisansı, İstanbul Aydın Üniversitesi'nden "Aile Danışmanlığı" uzmanlık eğitimi, Yıldız Teknik Üniversitesi'nden "Öğrenci Koçluğu" eğitimi, bazı üniversite ve eğitim kurumlarından Yaşam Koçluğu, Psikolojik Rahatsızlıklar, Çocuk ve Ergende Depresyon, Uyku ve Uyku Sağlığı, Endişe İle Başa Çıkma Yolları eğitimleri ve hayatıma güneş olan sevgili hocam Dr. Ofelya CABRAL'dan Panik Atak, EFT ve Akaşik Kayıtlar eğitimlerini aldım.

Doktor değilim psikolog hiç değilim. Özellikle "panik atak" başta olmak üzere, yaşamınızda size eşlik etmekte ısrarcı olan bu arkadaşlardan artık nasıl ayrılmanız gerektiğiyle ilgili size danışmanlık ve koçluk yapıyorum.

Siz de hayatınıza yeni bir sayfa açmak istiyorsanız;

Kendinize bir iyilik yapın, hemen randevu alın.

Belkıs AKAY